Slide1 background

Çevre teknolojileri alanında lider firma olma hedefiyle faaliyetlerine başlamış olan Yeditepe Arıtım, atıksu arıtma konusunda uyguladığı projeler ve yaptığı Ar-Ge çalışmaları ile fark yaratmıştır.

Slide1 background

Gelişen teknolojinin takibi ve ulusal/uluslararası üniversitelerle işbirliği içinde olması nedeniyle, her türlü atıksuyun arıtılması konusunda özgün sistemler tasarlama ve uygulama becerisine sahip olmuştur.

Slide1 background

Yeditepe Arıtım, uzun yıllardır kullanıldığı için artık klasikleşmiş biyolojik paket arıtma sistemlerinin yanında sektörel bazda özgün tasarım ihtiyacı duyan kimyasal paket arıtma sistemlerinin imalatı ve işletilmesi konusunda da uzmanlaşmıştır.

Slide1 background
Slide1 background
Slide1 background

BIO-NUT reaktörleri ile atıksulardan azot giderimi paket arıtma sistemlerine entegre edilmiş olup gerçek ölçekli reaktörlerle hem endüstriyel hem de evsel atıksulardan denitrifikasyon ile azot giderimi uzun süreli test edilmiş ve başarılı olmuştur.

Slide1 background

ÜRÜNLERİMİZ

BIOPACK Biyolojik Paket Arıtma Sistemleri evsel nitelikli atıksu arıtımı için tasarlanmış taşınabilir, ekonomik ve yüksek performanslı sistemlerdir.
CHEMIPACKKimyasal Paket Arıtma Sistemleri endüstriyel nitelikli atıksuların arıtımı için kullanılan taşınabilir, yüksek performanslı sistemlerdir.
BIO-NUTPaket Arıtma Sistemleri nitrifiye edilmiş atıksulardan azot giderimi sağlamak için tasarlanmış yüksek performanslı sistemlerdir.
©2017 - Yeditepe Arıtım. Tüm Hakları Saklıdır. İşte Kobi Hazır Web Sitesi